Гуманітарний відділ Романівської селищної ради
і науки України

Методичні заходи

04 Січня, 2024 р., 15:38
Ціннісні орієнтири НУШ, нові державні стандарти освіти вимагають нових підходів не лише до організації навчального процесу, але й до оцінювання навчальних досягнень учнів. Система оцінювання в школі наразі поступово переходить від контролю кінцевого результату до мотивації дитини покращувати знання та навички. Нині оцінювання в школі має три вектори спрямування – оцінювання якості навчання, досягнень кожної дитини і самооцінювання. Відповідно до цього, розрізняють: формувальне оцінювання; поточне (або рівневе) оцінювання навчання, коли ми визначаємо рівень навчальних досягнень; підсумкове оцінювання (оцінювання результату навчання).
04 Січня, 2024 р., 15:36
В умовах війни та постійної напруженої ситуації, як ніколи актуальним і нагальним стало питання підвищення загальновійськової підготовки населення, в тому числі педагогічних працівників. 03 січня 2024 року на базі Житомирського ОІППО відбулось навчання групи педагогічних працівників (20 чол.) закладів освіти Романівської селищної ради. У ньому взяли участь учителі предмету «Захист України», викладачі-тренери ДЮСШ та окремі керівники закладів освіти. Навчання проходило в рамках курсу «Надання потерпілому домедичної допомоги». Колеги прослухали лекцію-презентацію про організацію невідкладної допомоги особам при невідкладних станах, ознайомились з видами поранень, ознаками критичної кровотечі, порядком зупинки масивної кровотечі та інше. Практично відпрацювали техніку накладання джгута-турнікета на верхні та нижні кінцівки, тампонування та накладання пов’язок при легких та важких пораненнях, переворот постраждалої людини у стабільне положення. Варто відмітити, що порядок надання допомоги потерпілому відбувався за Міжнародними протоколами надання домедичної допомоги MARCHE/ CABCDE.

01 Вересня, 2023 р., 15:21
Cерпнева педагогічної конференції 2023
11 Травня, 2023 р., 15:41
Нова українська школа покликана допомогти випускникам бути конкурентоздатними у 21-му столітті, стати цілісними особистостями, котрі вміють робити свідомий вибір, у тому числі вибір свого подальшого освітнього та професійного шляху. «Профорієнтація як складова Нової української школи» - саме на таку тему 11 травня на базі Романівського ліцею №2 відбувся семінар директорів ЗЗСО та їх заступників. Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо організації профорієнтаційної роботи у закладах загальної середньої освіти. Ознайомилися з кращими практиками учителів-предметників, класних керівників, практичного психолога, асистента учителя щодо формування світоглядних орієнтирів, життєвих компетентностей здобувачів освіти, необхідних для їх успішної самореалізації в житті, навчанні та праці.
21 Березня, 2023 р., 14:49
21 березня 2023 році у Романівському ліцеї № 1 відбувся методичний захід "Добрі практики. Інновації в освітньому процесі" за участі заступників директорів і педагогічних працівників.закладів загальної середньої  освіти. Метою заходу було:
16 Березня, 2023 р., 15:43
16 березня 2023 р. на базі Романівського центру розвитку дитини "Берізка" відбувсья захід для освітян галузі дошкільної освіти Романівської селищної ради. Тема заходу "Метоичний кейс. "Добрі практики" педагогічних працівників закладів дошкільної освіти".

Онлайн-опитування:

Дякуємо!