Гуманітарний відділ Романівської селищної ради
Міністерство освіти
і науки України

19 Березня, 2024 р., 14:37
    Згідно наказу гуманітарного відділу Романівської селищної ради від 12.02.2024р. №37 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», з метою підвищення рівня еколого - просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти 18.03.2024 року було проведено  І етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» (далі – Конкурс) за темою «Земле моя, Україно! Ти вічно будеш жити!».
19 Березня, 2024 р., 10:06
   У  березні-червні 2024 року Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова за підтримки міністерств і відомств проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» (далі – Конкурс).
14 Березня, 2024 р., 15:08
       Відбувся  І етап Всеукраїнської  природоохоронної акції «Годівничка».  В акції прийняли участь сім закладів  освіти Романівської селищної ради:  Врублівський ліцей, Биківський ліцей, Старочуднівськогутянський ліцей, Ольшанська гімназія, Костянтинівська філія Биківського ліцею, Гордіївська філія Романівського ліцею №2, Врублівський ЗДО «Сонечко». На розгляд членів журі було представлено 20 робіт, а саме: 2 годівнички, 3 малюнки, 2 вірші та 2 оповідання  про птахів,  2 поробки, 2 буклети, 1 листівка, 1 розробка занять  про зимуючих птахів, 2 проєкти, 3 світлини.
14 Лютого, 2024 р., 15:29
      Наказ про проведення конкурсу колективів просвіти "Земля - наш спільний дім"
06 Грудня, 2023 р., 09:13
 На виконання листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 02 листопада 2023 року «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Романівської селищної ради 4 грудня 2023 року відбувся відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
16 Червня, 2023 р., 15:18
Першого червня на базі КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради  відбувся обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Захід  проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля.
17 Квітня, 2023 р., 09:38
Вітаємо переможців Всеукраїнського художнього конкурсу «Календар GLOBE 2023»        Підведено підсумки Всеукраїнського художнього конкурсу "Календар GLOBE 2023". Конкурс проходить в рамках Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE. Серед фото, які використані при підготовці календаря, є чотири роботи  учениць 9 класу Романівського ліцею № 1, а саме: Коверчук Анастасії, Коверчук Софії та Тишкевич Єлизавети. Вітаємо переможців та їх керівника Волтарніст Тетяну Віталіївну.
31 Березня, 2023 р., 13:08
Підведено підсумки обласного - онлайн конкурсу ватр «Слава Героям» роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). (Наказ від 24.03.2023р. №59), присвяченого захисникам і захисницям, борцям за незалежність України в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації.

Онлайн-опитування:

Дякуємо!