Гуманітарний відділ Романівської селищної ради
Міністерство освіти
і науки України

Загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Дата: 04.04.2024 12:25
Кількість переглядів: 47

Діти війни, випускники 2024 року, 11-класники всієї України, закінчуючи свої заклади освіти і прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку…

Війна змінила все! Але саме це покоління будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після Перемоги!

На підтримку екологічної ініціативи Президента Асоціації професіоналів довкілля (PAEW), яка ініціювала Загальнонаціональну акцію єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», запрошуємо випускників ЗЗСО Романівської селищної ради долучитися  19 квітня до акції, посадивши дерево в своєму селищі чи селі, а через 20 років вже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу Україну.

Саджати дерева – завжди виграшна стратегія!

Ми сильні лише тоді, коли разом!